meble sklep
 
Koszyk jest PUSTY
 
 

Podaj swój adres e-mail

Sugestie i uwagi
Jeśli macie Państwo uwagi dotyczące działania naszego serwisu, poszukujecie jakiejś książki lub chcecie poddać ciekawy pomysł prosimy o skorzystanie z tego formularza

WSPÓŁPRACA

 

Jeśli Państwa wydawnictwo zajmuje się publikowaniem książek związanych z tematyką mebli i meblarstwa oraz z szeroko pojętą tematyką aranżacji wnętrz - serdecznie zapraszamy do współpracy!

Decydując się na umieszczenie na naszej stronie oferty Waszego wydawnictwa uzyskacie Państwo dostęp do jeszcze większej rzeszy Klientów. Dzięki ogromnym możliwościom i zasięgowi internetu zapewnimy Państwu prosty i sprawny sposób na zwiększenie zysków.

Możliwość zamieszczania swoich pozycji na naszych wirtualnych półkach będzie dla Waszego wydawnictwa również dodatkową formą bezpłatnej reklamy. I to reklamy trafionej w dziesiątkę - grono naszych Klientów to szerokie spektrum odbiorców, począwszy od pasjonatów traktujących meble jako hobby, poprzez osoby wyposażające swoje własne M, a skończywszy na osobach ze względu na swoją profesję związanych z tą tematyką.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, dotyczące zarówno zamieszczanych tytułów, jak i organizowania promocji czy konkursów. Jeśli jesteście Państwo zainteresowany współpracą, prosimy o kontakt:

tel. 017 851 83 43, 017 851 66 66, 604 262 890.
e-mail:

 

"meble.pl – dobry wybór"

Opinie
Bardzo cieszymy się z zaufania jakim nas Państwo obdarzacie, cenimy wszystkie rzetelne uwagi i sugestie, także te krytyczne
Zamów telefonicznie
Zamówienia możecie Państwo składać drogą telefoniczną pod numerami:
017 851 83 43
Online: 1
Copyright © 2004-2015 meble.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptacje Regulaminu
do góry