meble sklep
 
Koszyk jest PUSTY
 
 

Podaj swój adres e-mail

Sugestie i uwagi
Jeśli macie Państwo uwagi dotyczące działania naszego serwisu, poszukujecie jakiejś książki lub chcecie poddać ciekawy pomysł prosimy o skorzystanie z tego formularza

REGULAMIN

1. Nasz sklep-księgarnia internetowa, działająca pod adresem www.ksiegarnia.meble.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową książek, czasopism, oraz produktów firm, specjalizujemy się w branżach meblarskiej i wnętrzarskiej. W naszej ofercie można znaleźć publikacje czołowych wydawnictw jak również produkty firm zajmujących się tematyką związaną z meblami oraz z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Dzięki temu, że można je wszystkie nabyć za pośrednictwem jednej strony nasi Klienci oszczędzają na kosztach wysyłki oraz na czasie, traconym zwykle na poszukiwania po internecie. Naszym celem jest przystępne przedstawienie jak najbogatszej i jak najbardziej aktualnej oferty publikacji meblarsko-wnętrzarskich, dostępnych obecnie na rynku. Dzięki nieograniczonym możliwościom, jakie daje nam dziś internet nasi Klienci jako pierwsi dowiadują się o nowościach i promocjach współpracujących z nami wydawnictw.

2. Zamówienia są przyjmowane poprzez stronę . Zamówienia wysłane w formie elektronicznej są zwykle potwierdzane przez sklep-księgarnię.

3. Każde zamówienie z wybraną opcją transportu realizowaną przez Pocztę Polską jest równoznaczne z jednorazowym pełnomocnictwem dla Meble S.A. do zlecenia usługi pocztowej Poczcie Polskiej w imieniu klienta składającego zamówienie.

4. Przyjęcie zamówienia do realizacji rozpoczyna się:
a. w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze po wysłaniu zamówienia poprzez serwis przez Klienta;
b. w przypadku zamówień płatnych przelewem - po stwierdzeniu wpływu należności w pełnej wysokości na podane w zamówieniu konta bankowe;
c. w przypadku zamówień płatnych kartą kredytową - w chwili autoryzacji karty.

5. Nieprzekraczalny czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni roboczych, przy czym większość zamówień jest realizowana w ciągu 4-5 dni. Czas realizacji jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania przesyłki ze sklepu, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia). Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.

6. O wyczerpaniu tytułu lub towaru oraz dłuższej realizacji zamówienia Klient jest za każdym razem zawiadamiany.

7. W przypadku braku któregokolwiek z kilku tytułów lub towarów wymienionych w zamówieniu, pozostała jego część jest nadal realizowana.

8. Do sprzedaży promocyjnej lub wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona ilość towarów, stąd też realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

9. Termin otrzymania przesyłki to łącznie: czas realizacji i czas dostawy. Przesyłki dostarcza:
- Poczta Polska - przesyłka zwykła lub priorytetowa,
- Operator Pocztowy PAF - przesyłki pocztowe oraz przesyłki kurierskie,
- DPD (MASTERLINK) - przesyłka kurierska.
Koszty przesyłki doliczane są do zamówienia.

10. Czas realizacji zamówienia zagranicznego będzie za każdym razem ustalany z Klientem.

11. Klient, składając zamówienie, powinien podać swój numer telefonu oraz adres. Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest podanie prawidłowych i pełnych danych identyfikacyjnych.

12. Proponujemy następujące formy płatności:
- przelewem
- gotówką przy odbiorze (za pobraniem) - zapłata listonoszowi lub kurierowi przy odbiorze przesyłki.
- kartą kredytową

13. Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane tylko kartą kredytową lub przelewem.

14. Do każdego zrealizowanego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez Klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

15. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury.
Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania.
Wprowadzanie powyższych zmian możliwe jest poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta e-mailem pod adresem

16. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Sklep-księgarnia zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na swoich stronach bądź wprowadzania w nich zmian.
Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.

17. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie praw konsumentów, z towaru zakupionego w naszym sklepie-księgarni można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrócony towar należy zaopatrzyć w otrzymany wraz z nim rachunek. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze zwracamy przelewem lub przekazem pocztowym. Koszt  odesłania towaru ponosi kupujący.

18. Wszystkie towary dostępne w sklepie-księgarni objęte są gwarancją producenta

19. W przypadku stwierdzenia wad lub uszkodzeń w dostarczonych towarach Klient powinien odesłać je wraz z rachunkiem przesyłką pocztową na adres sklepu-księgarni ksiegarnia.meble.pl, Meble.pl S.A., Langiewicza 33, 35-021 Rzeszów. Po rozpatrzeniu reklamacji sklep-księgarnia wyśle towar pełnowartościowy lub, w przypadku wyczerpania nakładu, zwróci pieniądze. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego zwrócimy natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Pieniądze zostaną przesłane przekazem pocztowym lub przelewem bankowym na konto.

21. Sklep-księgarnia nie jest odpowiedzialny za uszkodzenia wynikłe z winy dostawcy towaru.

22. Sklep-księgarnia zastrzega sobie prawo do nie odbierania żadnych przesyłek wysyłanych za pobraniem.

22. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem, a Meble.pl S.A., właścicielem sklepu-księgarni ksiegarnia.meble.pl. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie Klientowi wraz z przesyłką faktury VAT lub specyfikacji zamówienia.

23. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

24. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.


Opinie
Bardzo cieszymy się z zaufania jakim nas Państwo obdarzacie, cenimy wszystkie rzetelne uwagi i sugestie, także te krytyczne
Zamów telefonicznie
Zamówienia możecie Państwo składać drogą telefoniczną pod numerami:
017 851 83 43
Online: 1
Copyright © 2004-2015 meble.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptacje Regulaminu
do góry